07:28

Главная » 2010 » Август » 15 » Львовский взгляд на игру Фк "Львов"-"Зирка"
16:54
Львовский взгляд на игру Фк "Львов"-"Зирка"

5-й тур 20-тих Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ у Першій лізі: «Львів» - «Зірка» Кіровоград 0-0

Добромиль, стадіон «Лафорт Арена», 1225 глядачів, температура повітря 35 С.

Кіровоград (футболки червоно-білі, труси червоні, гетри жовті): Коляда, Шматоваленко (Атаєв, 57), Пінчук, Стоян, Смалько, Городов (Костюченко, 78), Ткачук, Демиденко (Ситнік, 69), Погребняк, Давидов (Самойленко, 75), Кочура.

Львів (футболки білі, труси білі, гетри білі): Шевчук, Романюк, Ковальчук, Гальчук (к), Мостовий (Ільків, 81), Кобець (Сангаре), Чепурненко, Кондратюк, Зозуля (Кандауров), Козак (Крамар), Гребінюк (Старенький).

Арбітр – Юрій Фощій (Черкаси)

Попередження: Романюк, 33 – Давидов, 10, Смалько, 77, Пінчук, 86.

Гру, яку показала «Зірка» в цьому матчі можна сміливо віднести до розряду «анти футбол», але, що саме головне для гостей «Лафорт Арени», ця тактика принесла команді перше очко в сезоні 2010/2011 рр. Всю гру кіровоградці провели граючи від оборони, а кількість разів, коли футболісти «Зірки» переходили на половину поля «Львова» можна злічити на пальцях рук.

Леви почали матч досить активно, не зважаючи на спеку й вже на 11 хвилині, метрів за 25-ть від воріт, захисники гостей збивають Петра Кондратюка, штрафний виконує Євгеній Чепурненко, проте удар виходить вище воріт. Вже через хвилину віце-капітан «Львова» Віталій Романюк з глибини поля зряче навішує на правий фланг де Олександру Гребінюку не вистачає лічених сантиметрів, щоб перехопити «снаряд» та вийти віч-на-віч з голкіпером жовто-червоної команди. Минає лише одна хвилина й півзахисник галичан Михайло Козак здійснює рейд правим флангом аж до штрафного гостей, прострілює врозріз наліво, де дев’ятий номер господарів уже налітав на м’яч, але…в кількох сантиметрах розминувся. На 16-й хвилині зустрічі Андрій Мостовий проходить лівим флангом, віддає передачу на Козака, останній потужно, з гострого кута, пробиває по воротах, «круглий» влучає у когось із захисників «Зірки» й вилітає на кутовий, проте арбітр цього не помітив. Потужні атаки Синьо-Золоти Левів йшли хвиля за хвилею, здавалось моментами, що футболісти з кіровоградщини просто не знали як їм відбиватись, але оборону все ж тримали. На 18-й 25-тий номер городян Петро Кондратюк метрів з 25-ти пробиває потужно по центру – вище. Лише на 23-тій хвилині трапився легкий спалах активності «Зірки», який тривав хвилини три й згас. А львів’яни продовжували бомбардувати ворота гостей: на 24-й хвилині на удар метрів з 40-ка наважується капітан Львівських Левів – Любомир Гальчук, але не точно, на 25-тій Чепурненко виконує штрафний, але Артем Коляда переводить «снаряд» у падінні на кутовий, на 32-й з правого флангу штрафний виконує Мостовий – вище, на 44-тій Козак накрутив відразу двох футболістів «Зірки», віддав на Гребінюка, проте останній не зумів обіграти захисника. Момент у гостей в першому таймі можна згадати лише на додаткових хвилинах, коли Кочура здійснив швидкісний рейд по-центру поля, увійшов у штрафний, але влучно пробити не зумів.

У другому таймі картина не змінилась: «Львів» атакував, «Зірка» оборонялась та вибивала м’яч подалі від власних воріт. Дії городян «освіжили» п’ять футболістів, що вийшли на заміну в другому таймі, це: Кандауров, Старенький, Крамар, Сангаре та Ільків. На 48-й хвилині Мостовий метрів з 20-ти потужно пробив у площину воріт готей, але прямо у руки Коляді, на 51-й Кобець з 15-ти метрів розстрілював ворота «Зірки», але пробив вище, на 55-й Чепурненко виконує штрафний, метрів 27 до воріт, але пробиває знову в руки голкіперу. На 56-й Давидов нагадав про те, що й гості можуть пробивати, завдавши удару з 17-ти метрів, але не влучно. А найреальніший момент забити «Львів» мав на 58 хвилині зустрічі, коли метрів 23 до воріт «Зірки» захисники гостей порушили правила проти Богдана Кобеця, виконувати штрафний традиційно взявся Чепурненко, який переправив «снаряд» на правий фланг, там Ковальчук переадресував м’яч далі, у центр штрафного на Гребінюка, останній у падінні пробив, але забракло лічених сантиметрів…м’яч пролетів поруч зі стійкою. Решту ігрового часу городяни й далі контролювали гру, пробивали Романюк зі штрафного, Сангаре потужно зльоту, Ільків з флангів, але м’яч вперто не хотів у цей день залітати у сітку воріт гостей. Глуху оборону пройти не вдалось.

Тож у підсумку маємо першу нічию «Львова» в цьому сезоні, перше очко «Зірки» й єдину «суху» нічию в 5-му турі.

Просмотров: 503 | Добавил: oblakov | Рейтинг: 0.0/0